Centrum Kultury w Trzcielu​ odbył się XIII Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Trzciel 2018. 
Na naszej scenie wystąpiło 15 uczestników, z których Rada Artystyczna w składzie Piotr Barski, Joanna Kwapisz Barska oraz Bartek Orzeł przyznała tytuły laureata oraz wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na przeglądach powiatowych w Przytocznej i Międzyrzeczu. 
Centrum Kultury w Trzcielu z wielką przyjemnością zaprasza Wszystkie Panie na wspaniały koncert z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Kobiet. 
Nasz koncert z cyklu "Muzyczny Czwartek" odbędzie się w sali widowiskowej CK w Trzcielu w dniu 8 marca o godzinie 19.00. 
Kawa, herbata oraz słodki poczęstunek jak zawsze dla wszystkich Państwa, a dla naszych Pań... NIESPODZIANKA.
Szanowni Panowi, jeśli macie ochotę towarzyszyć swoim pięknym Panią... to serdecznie zapraszamy!!!
Centrum Kultury w Trzcielu​ zaprasza na XIII Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Trzciel 2018. Tegoroczny festiwal odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury w Trzcielu, ul. Poznańska 9 już 11 marca br. o godzinie 16.00. 
Jak zawsze z zespołem "na żywo". 
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! 
Na naszej scenie wystąpi 15 uczestników, którzy po wstępnych przesłuchaniach zostali zakwalifikowani do naszego festiwalu z pośród 21 zgłoszeń. Gratulujemy! 
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!!!
Zakończył się Gminny Lubuski Konkurs Recytatorski w Gminie Trzciel. W konkursie powiatowym w Międzyrzeczu 06.03 br. reprezentować nas będą osoby wymienione w protokole. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!