Międzyrzecki Klub Kibica w Międzyrzeczu serdecznie zaprasza wszystkich kibiców czarnego sportu na kolejne wydarzenie sezonu… DMP na żużlu Gorzów Wlkp., które odbędą się w dniu 25 września br. Bilety można zakupić w Międzyrzeczu na stacji paliw PETRO na ul. Rokitniańskiej. Serdecznie zapraszamy!!! Więcej informacji w artykule.

Miło nam poinformować o pierwszych sukcesach naszych lekkoatletów w imprezie sportowej Czwartki Lekkoatletyczne w Nowej Soli. Pod wodzą p. Kazimierza Szpiguna zajęliśmy kilkanaście pierwszych, drugich i trzecich miejsc w różnych dyscyplinach królowej sportu. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.  Więcej informacji w artykule.

Wójt Gminy Przytoczna oraz sekcja lekkoatletyczna w GOKiS Trzciel zapraszają na XXXIII Masowy Bieg im. Tomasza Hopfera, który odbędzie się w dniu 18 września br. o godzinie 10.00 na płycie stadionu przy ul. Głównej w Przytocznej. Więcej informacji w artykule.

 

 

Międzyrzecki Klub Kibica w Międzyrzeczu serdecznie zaprasza wszystkich kibiców czarnego sportu na kolejne wydarzenie sezonu, tj.  SPEEDWAY GP OF POLAND – GORZÓW FIM 2016.